Rejestracja telefoniczna i online - Gabinet lekarski Krzysztof Kowalczyk

Gabinet Lekarski Łomianki
Gabinet Lekarski Krzysztof Kowalczyk
Strona startowa
Przejdź do treści

Rejestracja telefoniczna i online

Talefonicznie22 273 41 75 (poniedziałek - sobota,  7:00-19:00)

Najwygodniej zarezerwować wizytę online!

 

Drodzy Pacjenci!: Rezerwacja wizyty, oznacza zablokowanie określonego czasu TYLKO dla WAS. Jeśli z przyczyn losowych, nie możecie Państwo dojechać, bardzo proszę o odwołanie wizyty, przez podany powyżej nr telefonu stacjonarnego lub bezpośrednio w kalendarzu online! W czasie przyjmowania Pacjentów, nie mogę odbierać telefonu, ani czytać SMS. Odwołanie nieaktualnej wizyty, umożliwia poradę dla innych, oczekujących Pacjentów!

 

Przy zamawianiu wizyty proszę o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu e-mail osoby chorej lub jej opiekuna.

Ważna jest również krótka informacja o objawach choroby, umożliwi to ocenę czy pacjent nie potrzebuje pilnej pomocy Pogotowia Ratunkowego.

Niektóre z badań wymagają wcześniejszej konsultacji lekarskiej. Jest ona wliczona w koszt wizyty i ma na celu sprawdzenie, czy nie ma przeciwwskazań do danego badania.

 

Krzysztof Kowalczyk - ZnanyLekarz.pl
Krzysztof Kowalczyk - rejestracja online i telefonicznie
Treści zawarte w serwisie, nie mają na celu zastąpienia porady lekarskiej, ani wizyty u lekarza. Wszelkie informacje, podane w Serwisie, należy traktować wyłącznie jako źródło dodatkowych informacji, wymagających potwierdzenia przez Lekarza, Farmaceutę lub inną uprawnioną do tego osobę!
KRZYSZTOF KOWALCZYK - INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA; PROPHMED©; TRANSPORTCHORYCH.COM©; TRANSPORTCHORYCH.COM.PL© (NIP: 5271427641, REGON: 015209731)
Wróć do spisu treści